Kurumsal SEO Danışmanlığı

[et_pb_section admin_label=”section”] [et_pb_row admin_label=”row”] [et_pb_column type=”4_4″] [et_pb_text admin_label=”Text”]

SEO çalışmasını gerçek bir uzman planlar ve bir bütün olarak ele alır. SEO Web Sitesi İçi, Hosting Faktörleri ve Web Sitesi Dışı süreçlerinden oluşur. Doğru bir strateji planlaması ile kısa sürede web sitesinin içeriksel ve anahtar kelime bazlı görünürlükleri artış gösterebilir. SEO uzmanından veya sağlayıcısından destek aldıkça AdWords ve diğer reklam ağlarına olan ihtiyacınız da daha çok azalır. Ayrıca, Arama motorlarında yükselmek bir web sitesini olası dijital pazarlama operasyonlarında da avantajlı duruma getirir.

Icon box

Anahtar Kelime Araştırması ve Site Denetimi

Uygunluk analizi, sayfanızın geçmiş yıllardaki durumu, şu anki hata oranının ne kadar olduğunun göz ardı edilmesi ve kategorisinin dikkate alınarak yeni SEO stratejilerinin üretilmesi ile yapılır. Bu süreçte, ziyaretçi ve itibar kazandıran anahtar kelime seçimleri de uzman tarafından belirlenir.

Icon box

%100 Organik SEO

Deneyimli girişimler tarafından sunulan organik SEO hizmetleri kapsamında, site ve marka imajınız zarar görmez. Hedeflenen ve hedeflenmeyen tüm anahtar kelimeler yükselişe geçer.
Kısa sürede başarılı sonuçlar elde edilir.

Icon box

Lokal SEO

Herhangi ürün veya hizmet satıcısıysanız, bölgenizde ve hedeflediğiniz bölgelerde arama sonuçlarında üst sırada yer alabilirsiniz.
Örneğin, istanbul bölgesinde satış yapıyorsanız istanbul kelimesi ile ilgili aramalarda ya da kullanıcıların konumsal işaretlemelerini içeren tüm arama sonuçlarında ilgili arama motorlarında web siteniz üst sırada görünür. Böylece “Yerel SEO” optimizasyonu deneyim sahibi kişi tarafından uygulanır.

Icon box

Semantik SEO

Anlamsal arama sorgularını, web sitenize entegre ederek alanında tecrübeli insanların oluşturduğu girişimlerle destekliyoruz. Böylelikle, en iyi içerik deneyimini ve en etkili içerik optimizasyonunu araştırdığımız LSI anahtar kelimeler ile web sitesine kazandırıyoruz. Tüm element ve görselleri Schema özelliği ile birleştiriyoruz, web sitesi geneline semantik kodları dahil ederek zengin arama motoru optimizasyonu iyileştirmelerini tamamlıyoruz.

Icon box

Mobil SEO

Masaüstü aramalarını kapsamayan arama sonuçlarında önplanda olmanızı Mobile First Indexing ve AMP iyileştirmesi gibi etkenler ile sağlıyoruz. Telefon ve tabletler üzerinden kazanılan ziyaretleri hemen kaybetmemenizi ve sürdürülebilir ziyaretçi akışının geliştirilmesi yönünde tavsiyeler sunuyoruz.

Icon box

Algoritmalara Uyumlu

Kesinlikle hiçbir algoritmadan olumsuz yönde etki ve tepkimeye neden olan aktivitelere yol açmıyoruz.

Kusursuz SEO Çalışması Nasıl Gerçekleşir?

Uzman SEO Denetlemesi

Tüm kriterler ile karşılaştırılan benzersiz bir web sitesi hata giderimi reçetesi.

Rakip İncelemesi Stratejisi

Rakiplerinizden daha güçlü olmanızı sağlayan yol haritalarına sahip olun.

İçeriksel Yaklaşım

Sadece anahtar kelime odaklı olmayan ayrıca daima dönüşümü ve kalıcılığı hedefleyen bir çalışma modelini seçin.

Dönüşümsel Öneriler

Durgun olan satışları hareketlendiren web sitesini kısa sürede canlandıran uygulamalar ile yıllık cironuzu artırın, sıralamaya ve tıklama oranına bağlı kalmayın. Her zaman nihai sonuca odaklanın.

Arama motoru optimizasyon uzmanı ile görünür kalın

SEO Uzmanından Destek Almak Görünürlüklerinizi Artırır!

Arama motorlarında sürekli olarak görünür kalmak ve doğru içerikler ile kullanıcılara ulaşmak çokta kolay değildir. Ancak, site içi ve site dışı faktörlerin farkında olan, problemleri önceden tespit edebilen ve arama motorlarının kriterlerini bilen bir SEO uzmanı ile çalışmak kurumsal firmanızın sadece arama motorlarında üst sıralarda olmasını sağlamaz, sıralama istikrarını da yükseltir. Arama sonuçlarında üst sıralarda görünür kalmak için site içi ve dışı çalışmaların kusursuz olarak yapılarak en iyi site yapısı kurgulamasının yapılması gerekir. Sayfalarınızın ziyaret edilme istatistiklerini Kurumsal Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanından destek alarak kolay bir şekilde artırabilirsiniz ve hedeflediğiniz anahtar kelimelere özel optimizasyon işlemi uygulatarak sektörünüzde ön sıralarda firmanızın ulaşılabilir olmasını sağlayabilirsiniz.

Satışları hareketlendiren uzman seo çalışmaları

Gerçek SEO Uzmanı Satışları Artıran Sihirli Stratejik Hamleler Yapar!

Firmanızın satış yapamamasının nedeni üst sıralarda yer almıyor olmanızın yanı sıra, diğer web sitelerinde web sitenizin aktivitelerinin gerçekleşmemesidir. Kullanıcıyı harekete geçiren mesajları paylaşan, kullanıcı odaklı önerilen internet sitelerinin satış yapma olasılığı daha fazladır.

SEO DANIŞMANLIĞI PAKETLERİ

Anahtar kelimelerde kalıcı ve çabuk yükseliş, sosyal metrikler, trafik, link inşası, dönüşüm ve düzenli kaliteli bağlantı artışı için hizmet paketi seçin.
SEO çözümleri saatlik bazda fiyatlanmaktadır.
Teknik SEO Denetimi ve Hata Giderimi
İçerik Geliştirmesi ve Optimizasyonu
Hosting Analizi ve İyileştirmesi
Googlebot Erişimi ve Erişilebilirlik Artırma
Kopya İçerik ve Kopya Alan Tespitleri
Link İnşası ve Maliyetli Kaynak Sunumu
Sosyal Medya’da SEO Uygunluğu Çalışması
İYİLEŞTİR
Image

Teklif Al


Arama Motorlarında Yükselmek İçin İletişim Kurun!

GELİŞTİR
EN POPÜLER
Image

Teklif Al


Arama Motorlarında Yükselmek İçin İletişim Kurun!

UÇUŞA GEÇ
Image

Teklif Al


Arama Motorlarında Yükselmek İçin İletişim Kurun!

İlginizi çekti mi?

Web sitenizin arama motoru görünürlüklerini artırmak ve sizi arayan kullanıcılara SEO kanalından ulaşmak için şimdi detayları paylaşın


İletişim Kur


[/et_pb_text] [/et_pb_column] [/et_pb_row] [/et_pb_section]