İletişim: Projeniz için SEO, Dijital Pazarlama Teklifi Gönderin

Kadıköy, 19 Mayıs, Türkiye

(+90) 535 711 4575

emrebartin1[at]gmail.com

Emreseo

meridyendigital.com

Destek almak ister misiniz?

Daha Önce Cevaplanmış Sorular

SEO çalışmalarına ne zaman başlayabilirim?

Web siteniz kurulduğu andan itibaren SEO süreçleri ve faktörleri gerçekleşmeye başlar, ancak bu süreçte siteniz yeni olduğundan farklılık göstererek işlemler daha yavaş uygulanarak maksimum verimi almanız sağlanır.

Arama motorlarında yükselmek için SEO gerekli midir?

Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda konum elde edebilmek için SEO çalışmalarına gerek duyulmaktadır. Eğer yüklü bir bütçeye sahip değilseniz standartları yakalayan bir web sitesi ile birlikte olmak üzere, kusursuz bir SEO çalışmasıyla arama motorlarından gelen ziyaretleri artırabilir, üst sıralarda ziyaretçilerinize ulaşabilir ve referral kanallarından da gelen trafikleri edinerek başarıya ulaşabilirsiniz.

Fiyatlamayı nasıl yapıyorsunuz?

Fiyatımızı belirlerken web sitenizin şu anki durumu, istek ve talepleriniz, rekabet oranı, rakip analizi, anahtar kelimeleriniz ve link inşası bütçesi gibi kriterleri göz önüne alıyoruz. Teklifimizi piyasa fiyatından iletiyoruz ve size en uygun fiyat teklifini sunuyoruz. Teklifinizde belirlenmiş ücretinizi peşin olarak bize ulaştırdığınızda işlemlerinize aynı gün içinde hemen başlıyoruz. Parayı peşin olarak alarak işlemlerinize başlasak da, müşteri odaklı çalışan bir ajansız, para odaklı bir yaklaşımı kesinlikle benimsemiyoruz.

SEO yönetimini neden size emanet etmeliyim?

Markanızın SEO işlemleri bizzat kişisel olarak yapılmıyor, bu alanda tecrübeli girişimlerle ve alt girişimlerle çalışmış oluyorsunuz. Sorularınız ve destek talepleriniz için sizin dilediğiniz zaman temasa geçebileceğiniz Out-Source çekirdek bir ekibimiz bulunuyor. Kurumsal bir ajans olduğumuzdan tüm işlemleriniz güvenle ve Avrupa kriterleri ile yönetiliyor.

İçerik ve ekstra konularda ayrı fiyatlandırma mı yapıyorsunuz?

SEO hizmet kapsamımızın içerisine içerik üretimi dahil edilmemektedir, bunun için ayrı bir ücret talebi çalışmalara başlamadan önce tarafınıza belirtilir. Ekstra çalışmalar, dijital pazarlama, itibar yönetimi, sosyal medya yönetimi gibi konular ise bu hizmetlerde SEO çalışmalarına dahil değildir. Ekstra taleplerin istenmesi durumunda diğer hizmetler anlaşmaya eklenir.

Site içi optimizasyonu yapmak için neler gerekiyor?

SEO sürecine kendimize ait olan ve bilimsel doğruluğu kanıtlanmış SEO denetimleri analizleri ile başlıyoruz. Analiz sonucunda bulunan ve tespit edilen hataları size bildiriyoruz. Dilerseniz bu işlemleri siz gerçekleştiriyorsunuz, isterseniz uygulamaları biz yapıyoruz. Optimizasyon uygulamalarını biz yapacaksak sizden sitenizin FTP ve CMS Panel erişim bilgilerini göndermenizi istiyoruz.

Site dışı seo ve backlink çalışmalarına ne zaman başlıyorsunuz?

Site dışı seo çalışmalarımızda SEO denetimi listemiz gibi kendi kaynaklarımızı kullanıyoruz, sizin için yeni referans bağlantılar oluşturuyoruz, bağlantıları oluştururken birçok kriteri dikkate alıyoruz. Profesyonel rakip analizleri yapmak için Ahrefs, Majestic ve Semrush gibi premium araçları tercih ediyoruz. Ayrıca, Backlink alanında Uluslararası ve Türkiye'yi hedefleyen Backlinkjet girişimine de sahibiz.

Search console ve google analytics izinlerini neden istiyorsunuz?

SEO çalışmalarının ölçümlenebilir ve dönüştürülebilir olmasına çok önem veriyoruz. Bu bağlamda, tarafınızdan sizinle paylaşacağımız e-posta adresine yetkilendirme yapmanızı rica ediyoruz.