Reklam Eğitimleri

Dijital Pazarlama Danışmanı Adaylarına Google Partners Eğitimleri

Dijital pazarlama Danışmanı adaylarından biri olarak, oldukça derin ve yetkin olunması gereken bir alan olduğundan bu alanda yıllarca çalışıp tecrübe edinmelisiniz ve yüksek bütçeler yöneterek stratejiler oluşturarak dijital pazarlama sektöründe tutunmalısınız. Google Partners eğitimleriyle bunu gerçekleştirerek kendi işinizi kurabilir, kendi reklamlarınızı yönetebilir veya bir dijital ajansta görev alabilirsiniz. Elbette sertifika yalnızca bir araç, yaptığınız işi geliştirmeniz ve dijital reklamcılık hakkında çok çalışmanız, araştırmalar yapmanız gerekir. Bir dijital pazarlama uzmanı olarak kendinizi gerçekleştirmek ve reklamcılığa bakış açınızı geliştirmek için Google’ın sunduğu Think with Google fırsatını değerlendirebilirsiniz. Siz de sertifikalı dijital pazarlama uzmanı olarak Google reklam kanallarını kullanmak istiyorsanız Think with Google ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dijital Pazarlama Danışmanı Adayları Hangi Sınavlara Girebilir?

1 – Arama Ağı Reklamcılığı

2 – Görüntülü Reklamcılık

3 – Mobil Reklamcılık

4 – Video Reklamcılığı

5 – Alışveriş Reklamcılığı

Sınavlarda başarılı olmanız kariyer basamaklarını daha hızlı tırmanmanızı kolaylaştırır ve dijital reklam platformlarının işleyişi açısından detaylı bilgi sahibi olmanıza yardımcı olur.

Neden Google Partners Eğitimleri Gereklidir?

  • Tamamen Türkçe olarak eğitimlere katılın
  • Çalışın ve Pratik yapın
  • Çevrimiçi sınavlara dahil olun
  • Sertifikalar kazanın

  Daha fazla bilgi için sayfayı ziyaret edebilirsiniz: https://support.google.com/partners/answer/3153810?hl=tr

Emre BARTIN

Emre BARTIN, 2012'den bu yana markalara kurumsal SEO danışmanlığı ve dijital pazarlama hizmeti sunmaktadır. Ayrıca Emre BARTIN, 360 Derece Dijital Pazarlama ve Kurumsal Web Çözümleri üreten Perforjans Dijital Performans Ajansı kurucusudur.