Reklam Örnekleri

Biletall.com.tr Müzikli Reklam Filmi

Reklam filmi serilerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Bugün biletall.com.tr’nin 16 saniyelik ama akılda kalıcı reklamını konuşacağız.

Biletall.com.tr Reklamı

Biletall firmasının bu reklamını çok beğendiğimi söyleyebilirim. Görselleri, reklam müziği, animasyonlar her şey harika görünüyor. Aklınıza eminim şu düşüncelerde geliyordur: Genelde bizler iki “L” ile biten, iki “M” harfı ile biten veya içeren alan adlarını tercih etmeyiz. Hem reklamını iyi yapamayacağımızı düşünürüz hemde başka isim bulamamış küçük bir girişim olduğumuzu düşünürler diye bu alan adlarını almayız. Yalnız reklamdada görüldüğü üzere Biletall.com.tr kendini çok iyi pazarlıyor ve büyük bir şirket olmuşlar. Google PPC’e, televizyon reklamlarına çok yatırım yapıyorlar. İnternet sektöründe başarının alan adıyla değil, icraatla yapıldığını bize net bir şekilde gösteriyorlar. Bana kalırsa bu başarı hepimize örnek olacak nitelikte.

Emre BARTIN

Emre BARTIN, 2012'den bu yana markalara kurumsal SEO danışmanlığı ve dijital pazarlama hizmeti sunmaktadır. Ayrıca Emre BARTIN, 360 Derece Dijital Pazarlama ve Kurumsal Web Çözümleri üreten Perforjans Dijital Performans Ajansı kurucusudur.